Erbaboğlu Hakkında

Erbaboğlu Hakkında

Firmamız; 1974 yılında kurucumuz Merhum Hacı Fakı Çivrilli tarafından sahıs işletmesi olarak Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesinde ‘Erbaboğlu Ticaret’ adıyla insaat sektöründe faaliyetlerine baslamıştır.

1978-2005 yıllları arasında; insaat sektöründe, dönemin önde gelen; ECA, Marshall, Dyo , Pilsa, Ege Yıldız , Seramiksan gibi önde gelen birçok markanın bayiligini alarak Afyonkarahisar ve Eskişehir illeri ve ilçeleri arasındaki Emirdağ merkezli bölgeye hizmet vermiş, bölgenin sektörde önde gelen firması olmuştur. Her geçen gün genişleyen ürün portföyüyle halen; Emirdag şubesiyle, bölgeye hizmet vermeye devam etmektedir.

Dededen toruna anlayışıyla gelenekleri ve prensipleriyle bölgesinde güçlü bir itibar oluşturup 3. Nesille Eskişehir’e adım atmıştır.

2011 yılında genişlemeci politikalarına hız veren ve Emirdağ bölgesindeki hedeflerine ulaştığına inanan firmamız, Eskişehir merkezindeki ilk subesini açmış, müsterilerinin her türlü ürünü aynı anda bulabilecegi, her kesimden insana hitap eden, ekonomik ve lüx ürünlerin; yerli ve ithal ürünlerin tek çatı altında ama farklı bölümlerde sergilendigi, mağazacılık anlayısıyla yoluna devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Erbaboğlu Kalite Politikası

Erbaboglu Yapı Malzemelerini 1974’ten beri ayakta tutan inandıgı degerler vardır. Bu degerler ve prensipler yılların vermis oldugu tecrübenin sonucunda olusmus ve bu kapsamda firmamız;

  • Cüzdana değil insana hizmet verir.
  • "Pahalı ürün en iyi üründür" anlayışı Erbaboğlu’nda yoktur. "En dogru ürün; ihtiyaç duyulan ve kaliteli üründür" anlayısı vardır.
  • Müşterilerimizi, hizmet odaklı bir satışla karşı karşıyadır. Verilen hizmetlerin bedeli ürün fiyatına eklenmez tamamen ücretsizdir. Satılan ürünün bedeli ve verilen hizmet arasında bir baglantı yoktur, her türlü satıs için her müsteriye aynı sekilde kaliteli hizmet (tasarım, öneri, fikir verme, satıs sonrası destek, usta tedarigi, uygulama, güler yüzlü satıs vb. gibi) sunulur.
  • İnşaat ürün portföyündeki tüm ürünler Dünya’da, Avrupa’da ve ya Türkiye’de kalitesiyle isim yapmıs, güven kazanmıs ürünlerdir.